Piotr Rozwałka
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek KTW Dreptak 2014-04-03 trwa
2 Członek Parlament SSPW z LO DREPTAK 2018-01-24 2019-01-16
3 Członek LO DREPTAK 2018-01-11 2019-01-16
4 Przewodniczący LO DREPTAK 2018-01-11 2019-01-16
5 Członek RM Akademik 2018-01-11 2018-04-23
6 Dysponent KTW Dreptak 2017-01-17 2018-03-15
7 Przewodniczący KTW Dreptak 2017-01-17 2018-03-15
8 Członek RM Akademik 2017-01-13 2018-01-21
9 Dysponent KTW Dreptak 2014-12-17 2015-10-20