Michał Pomarański
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2019-01-09 trwa
2 Członek KWDS Mikrus 2018-11-19 2019-10-25
3 Przewodniczący KWDS Mikrus 2018-11-19 2019-10-25
4 Członek RM Mikrus 2018-01-11 2018-06-19
5 Członek Parlament SSPW z RM Mikrus 2017-01-13 2018-01-21
6 Członek KDS z RM Mikrus 2017-05-07 2018-01-21
7 Dysponent RM Mikrus 2017-01-13 2018-01-21
8 Członek RM Mikrus 2017-01-13 2018-01-21
9 Przewodniczący RM Mikrus 2017-01-13 2017-04-10
10 Członek WKK MEiL 2016-05-27 2017-02-21
11 Członek Parlament SSPW z RM Mikrus 2016-01-21 2017-01-13
12 Członek RM Mikrus 2016-01-21 2017-01-13
13 Przewodniczący RM Mikrus 2016-01-21 2017-01-13
14 Dysponent RM Mikrus 2016-01-21 2017-01-13
15 Członek WKK MEiL 2016-03-04 2016-05-27
16 Członek WKK MEiL 2016-03-02 2016-03-04
17 Członek RM Mikrus 2015-01-21 2016-01-21
18 Członek KDS z RM Mikrus 2015-01-29 2016-01-21