Dawid Andrejczuk
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2015-10-29 trwa
2 Moderator Zawartości Strony KN SKiPD "UPS" 2016-03-02 trwa
3 Członek KN SKiPD "UPS" 2016-01-30 trwa
4 Dysponent KN SKiPD "UPS" 2016-02-15 2016-12-05
5 Przewodniczący KN SKiPD "UPS" 2016-02-15 2016-12-05
6 Członek UKW 2015-08-24 2016-04-28
7 Stowarzyszony UKW 2015-08-07 2015-08-24
8 Członek UKW 2014-06-17 2015-04-09
9 Stowarzyszony KZ 2013-06-04 2015-01-17
10 Członek SSPW 2012-10-18 2014-03-09
11 Członek RM Bratniak-Muszelka 2013-01-21 2014-01-20