Dominik Suligowski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek NC 2019-06-10 trwa
2 Członek RM Akademik 2020-01-15 trwa
3 Członek KN PTS Polimer 2008-05-07 trwa
4 Przewodniczący RM Akademik 2020-01-15 trwa
5 Członek Parlament SSPW z RM Akademik 2020-01-15 trwa
6 Dysponent RM Akademik 2020-01-15 trwa
7 Moderator Zawartości Strony RM Akademik 2019-02-07 trwa
8 Stowarzyszony Parlament SSPW 2020-02-25 trwa
9 Dysponent RM Akademik 2019-01-23 2020-01-15
10 Członek RM Akademik 2019-01-16 2020-01-15
11 Członek Parlament SSPW z RM Akademik 2019-01-23 2020-01-15
12 Przewodniczący RM Akademik 2019-01-23 2020-01-15
13 Członek RM Akademik 2018-01-11 2019-01-16
14 Członek RM Akademik 2013-01-21 2014-01-20
15 Doktorant WIP 2009-10-01 2013-09-30
16 Członek RM Akademik 2012-01-19 2013-01-18
17 Dysponent KN PTS Polimer 2008-02-21 2011-06-08
18 Dysponent WRS IP 2009-01-23 2010-01-22
19 Członek Parlament SSPW z WRS IP 2009-01-19 2010-01-22
20 Przewodniczący WRS IP 2009-01-19 2010-01-22
21 Członek RM Akademik 2009-01-19 2010-01-22
22 Członek WRS IP 2009-01-19 2010-01-22
23 Senator studencki SSPW 2009-01-21 2009-10-09
24 Członek KSSSPW 2009-03-09 2009-10-09
25 Członek WRS Zarządzania 2008-10-23 2009-01-19
26 Dysponent WRS IP 2008-01-30 2009-01-19
27 Członek WRS IP 2008-01-30 2009-01-19