Patryk Stupka
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek SSPW 2012-01-30 trwa
2 UKW SSPW 2011-10-12 2018-04-03
3 Członek KNF 2012-10-23 2017-10-26
4 Członek KN SKiPD "UPS" 2012-07-13 2015-11-10
5 Członek WKW Arch. 2012-12-03 2015-10-31
6 Moderator Zawartości Strony Saying 2012-01-30 2013-07-25
7 Członek UKW 2012-02-01 2013-06-10
8 Dysponent UKW 2012-11-08 2013-06-10
9 Przewodniczący UKW 2012-02-01 2013-06-10
10 Dysponent KNF 2013-05-15 2013-05-16
11 Przewodniczący KNF 2013-05-15 2013-05-16
12 Członek WKW Fizyki 2012-12-18 2012-12-18
13 Członek KWDS Mikrus 2012-11-19 2012-12-03
14 Moderator Zawartości Strony UKW 2012-05-31 2012-05-31
15 Członek KSSSPW 2011-11-02 2012-01-29
16 Przewodniczący KWDS Akademik 2011-11-14 2011-11-18
17 Członek WKW Fizyki 2010-11-19 2011-04-11
18 Przewodniczący WKW Fizyki 2010-11-19 2011-04-11