Radosław Jędrzej Kowalski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek ED AiNS 2014-09-17 2019-10-25
2 Członek Sąd Koleżeński 2016-01-12 2017-01-13
3 Członek Bluzy PW z WRS AiNS 2015-03-09 2015-05-06
4 Członek WRS AiNS 2015-01-21 2015-05-06
5 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2015-01-22 2015-04-28
6 Dysponent WRS AiNS 2014-10-06 2015-01-17
7 Członek WRS AiNS 2014-01-20 2015-01-17
8 Przewodniczący WRS AiNS 2014-10-06 2015-01-17
9 Członek KIP z WRS AiNS 2014-07-05 2015-01-17
10 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2014-10-06 2015-01-17
11 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2013-01-21 2014-01-31
12 Dysponent WRS AiNS 2013-01-21 2014-01-20
13 Przewodniczący WRS AiNS 2013-01-21 2014-01-20
14 Członek WRS AiNS 2013-01-21 2014-01-20
15 Moderator Zawartości Strony WKK AiNS 2013-04-17 2013-05-01
16 Członek WKK AiNS 2012-04-25 2013-05-01
17 Moderator Zawartości Strony WKK AiNS 2013-04-17 2013-04-17
18 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2012-01-20 2013-01-18
19 Przewodniczący WRS AiNS 2012-01-20 2013-01-18
20 Członek WRS AiNS 2012-01-19 2013-01-18
21 Dysponent WRS AiNS 2012-01-20 2013-01-18
22 Przewodniczący WKK AiNS 2011-04-11 2012-04-21
23 Członek WKK AiNS 2011-04-11 2012-04-21
24 Dysponent WRS AiNS 2012-02-14 2012-02-14
25 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2012-02-14 2012-02-14
26 Przewodniczący WRS AiNS 2012-02-14 2012-02-14
27 Przewodniczący WRS AiNS 2012-02-14 2012-01-20
28 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2012-02-14 2012-01-20
29 Dysponent WRS AiNS 2012-02-14 2012-01-20
30 Członek WRS AiNS 2011-01-24 2012-01-19