Mariusz Łatkowski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek Sąd Koleżeński 2016-01-15 2017-01-13
2 Członek WKW MEiL 2013-11-21 2015-10-31
3 Członek Parlament SSPW z WRS MEiL 2013-10-20 2014-01-31
4 Członek KFG z WRS MEiL 2013-01-31 2014-01-24
5 Przewodniczący WRS MEiL 2013-10-20 2014-01-20
6 Dysponent WRS MEiL 2013-01-31 2014-01-20
7 Członek WRS MEiL 2013-01-21 2014-01-20
8 Członek WRS MEiL 2012-01-19 2013-01-18
9 Członek Parlament SSPW z WRS MEiL 2012-01-20 2013-01-18
10 Dysponent WRS MEiL 2012-01-20 2013-01-18
11 Członek KFG z WRS MEiL 2012-03-18 2013-01-18
12 Przewodniczący WRS MEiL 2012-01-20 2013-01-18
13 Członek WRS MEiL 2011-11-21 2012-01-19