Rafał Wielogórski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Dysponent RM Akademik 2018-01-11 2018-06-05
2 Członek Parlament SSPW z RM Akademik 2018-01-11 2018-06-05
3 Przewodniczący RM Akademik 2018-01-11 2018-06-05
4 Członek RM Akademik 2018-01-11 2018-06-05
5 Członek RM Akademik 2017-01-13 2018-01-21
6 Przewodniczący RM Akademik 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek Parlament SSPW z RM Akademik 2017-01-13 2018-01-21
8 Dysponent RM Akademik 2017-01-13 2018-01-21
9 Członek KKw z RM Akademik 2017-02-23 2017-03-15
10 Członek RM Akademik 2016-01-21 2017-01-13
11 Członek RM Akademik 2015-10-01 2016-01-21