Klaudia Anuszewska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek Parlament SSPW z WRS IM 2020-01-15 trwa
2 Członek WKK IM 2020-02-06 trwa
3 Stowarzyszony WRS SiMR 2020-01-29 trwa
4 Dysponent WRS IM 2020-01-15 trwa
5 Przewodniczący WRS IM 2020-01-15 trwa
6 Członek WRS IM 2020-01-15 trwa
7 Członek RODOz z SSPW 2020-02-13 2020-02-13
8 Członek KZ z WRS IM 2019-01-23 2020-01-15
9 Członek WRS IM 2019-01-16 2020-01-15
10 Członek Parlament SSPW z WRS IM 2019-06-28 2020-01-15