Marianna Białek
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek WRS IBHiIŚ 2019-01-16 2020-01-15
2 Przewodniczący WRS IBHiIŚ 2019-06-19 2020-01-15
3 Członek Parlament SSPW z WRS IBHiIŚ 2019-06-19 2020-01-15
4 Dysponent WRS IBHiIŚ 2019-06-19 2020-01-15
5 Członek KS z WRS IBHiIŚ 2019-01-29 2019-09-26
6 Członek RODOz z SSPW 2019-01-03 2019-01-03