Grzegorz Bieńkowski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Dysponent RM Wcześniak 2020-01-15 trwa
2 Członek Parlament SSPW z RM Wcześniak 2020-01-15 trwa
3 Członek RM Wcześniak 2020-01-15 trwa
4 Członek KKw z RM Wcześniak 2020-01-22 trwa
5 Przewodniczący RM Wcześniak 2020-01-15 trwa
6 Członek WKK Płock 2019-06-26 2020-07-27
7 Członek RODOz z SSPW 2020-02-26 2020-02-26
8 Przewodniczący RM Wcześniak 2019-02-28 2020-01-15
9 Członek WRS BMiP 2019-01-16 2020-01-15
10 Członek KS z WRS BMiP 2019-01-20 2020-01-15
11 Członek RM Wcześniak 2019-02-25 2020-01-15
12 Członek Parlament SSPW z RM Wcześniak 2019-02-28 2020-01-15
13 Dysponent RM Wcześniak 2019-02-28 2020-01-15
14 Członek WKK BM 2019-07-05 2019-07-16