Gabriela Maciejewska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek NC 2019-07-10 trwa
2 Przewodniczący WRS EiTI 2019-01-16 2020-01-15
3 Członek WRS EiTI 2019-01-16 2020-01-15
4 Członek Parlament SSPW z WRS EiTI 2019-01-16 2020-01-15
5 Dysponent WRS EiTI 2019-01-16 2020-01-15
6 Członek OC 2018-12-19 2019-04-22
7 Członek KZ z WRS EiTI 2018-02-01 2019-01-16
8 Członek WRS EiTI 2018-01-11 2019-01-16