Andrzej Cecuga
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek Poczta SSPW 2020-01-15 trwa
2 Członek WRS IChiP 2020-01-15 trwa
3 Członek WKS IChiP 2018-10-12 trwa
4 Członek RODOz z SSPW 2019-03-28 trwa
5 Członek WRS IChiP 2019-01-16 2020-01-15
6 Przewodniczący WRS IChiP 2019-01-16 2020-01-15
7 Członek Parlament SSPW z WRS IChiP 2019-01-16 2020-01-15
8 Dysponent WRS IChiP 2019-01-16 2020-01-15
9 Członek KFG z WRS IChiP 2019-11-25 2020-01-15
10 Członek OC 2019-04-03 2019-04-22
11 Członek RODOz z SSPW 2019-03-28 2019-03-28
12 Członek KSiT z WRS IChiP 2018-10-12 2019-01-16
13 Członek WRS IChiP 2018-05-25 2019-01-16