Anna Żytka
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2018-12-11 trwa
2 Członek Parlament SSPW z WRS Trans. 2020-01-15 trwa
3 Przewodniczący WRS Trans. 2020-01-15 trwa
4 Członek WRS Trans. 2020-01-15 trwa
5 Dysponent WRS Trans. 2020-01-15 trwa
6 Stowarzyszony KK 2019-03-14 2020-01-26
7 Członek KFG z WRS Trans. 2019-01-24 2020-01-15
8 Członek WRS Trans. 2019-01-16 2020-01-15
9 Dysponent WRS Trans. 2019-01-24 2020-01-15
10 Członek Parlament SSPW z WRS Trans. 2019-10-29 2020-01-15
11 Członek OC 2018-12-12 2019-04-22
12 Członek WRS Trans. 2018-01-11 2019-01-16
13 Członek KZ z WRS Trans. 2018-10-04 2019-01-16