Iga Zyzik
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek NC 2019-09-30 trwa
2 Członek WRS BMiP 2019-01-16 2020-01-15
3 Dysponent WRS BMiP 2019-01-16 2020-01-15
4 Członek RM Wcześniak 2019-01-16 2020-01-15
5 Przewodniczący WRS BMiP 2019-01-16 2020-01-15
6 Członek Parlament SSPW z WRS BMiP 2019-01-16 2020-01-15
7 Członek OC 2018-02-27 2019-04-22
8 Członek KS z WRS BMiP 2018-01-29 2019-01-16
9 Członek WRS BMiP 2018-01-11 2019-01-16