Michał Rodowski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek WKS SiMR 2018-02-19 trwa
2 Stowarzyszony WRS IM 2020-01-17 trwa
3 Dysponent WRS SiMR 2020-01-15 trwa
4 Przewodniczący WRS SiMR 2020-01-15 trwa
5 Członek NC 2019-09-30 trwa
6 Członek WRS SiMR 2020-01-15 trwa
7 Moderator Zawartości Strony WRS SiMR 2020-01-20 trwa
8 Członek Parlament SSPW z WRS SiMR 2020-01-15 trwa
9 Członek RODOz z SSPW 2018-12-22 trwa
10 Przewodniczący Administracyjnych z WRS SiMR 2019-02-05 2020-03-08
11 Członek KS z WRS SiMR 2019-01-28 2020-01-15
12 Członek Parlament SSPW z WRS SiMR 2019-01-16 2020-01-15
13 Członek WRS SiMR 2019-01-16 2020-01-15
14 Członek OC 2018-04-05 2019-04-22
15 Członek KS z WRS SiMR 2018-02-19 2019-01-16
16 Członek WRS SiMR 2018-01-11 2019-01-16