Paulina Pawłowska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2019-04-02 trwa
2 Członek WRS Zarządzania 2019-01-16 2020-01-15
3 Przewodniczący WRS Zarządzania 2019-01-16 2020-01-15
4 Członek Parlament SSPW z WRS Zarządzania 2019-01-16 2020-01-15
5 Dysponent WRS Zarządzania 2019-01-16 2020-01-15
6 Członek OC 2018-02-27 2019-04-22
7 Członek RODOz z SSPW 2019-03-05 2019-03-05
8 Członek WRS Zarządzania 2018-01-11 2019-01-16
9 Członek KD z WRS Zarządzania 2018-01-15 2019-01-16