Paulina Zawierta
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek Parlament SSPW z WRS IBHiIŚ 2020-01-15 trwa
2 Dysponent WRS IBHiIŚ 2020-01-15 trwa
3 Członek WRS IBHiIŚ 2020-01-15 trwa
4 Przewodniczący WRS IBHiIŚ 2020-01-15 trwa
5 Sekretarz jednostki WRS IBHiIŚ 2019-01-21 2020-01-28
6 Członek KIP z WRS IBHiIŚ 2019-01-29 2020-01-15
7 Członek WRS IBHiIŚ 2019-01-16 2020-01-15
8 Członek Parlament SSPW z WRS IBHiIŚ 2019-01-16 2020-01-15
9 Członek RODOz z SSPW 2019-01-03 2019-01-03