Klaudia Stasiewicz
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Przewodniczący WRS AiNS 2020-01-15 trwa
2 Członek WRS AiNS 2020-01-15 trwa
3 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2020-01-15 trwa
4 Dysponent WRS AiNS 2020-01-15 trwa
5 Stowarzyszony KZ 2019-01-31 trwa
6 Członek RODOz z SSPW 2019-02-27 trwa
7 Członek NC 2019-05-09 trwa
8 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2019-01-16 2020-01-15
9 Członek KFG z WRS AiNS 2019-01-27 2020-01-15
10 Członek KIP z KFG 2019-02-27 2020-01-15
11 Członek WRS AiNS 2019-01-16 2020-01-15
12 Dysponent WRS AiNS 2019-01-27 2020-01-15
13 Członek OC 2018-06-30 2019-04-22
14 Członek KZ z WRS AiNS 2018-01-18 2019-01-16
15 Członek WRS AiNS 2018-01-11 2019-01-16