Jakub Dymowski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2019-01-09 trwa
2 Członek WRS GiK 2019-01-16 2020-01-15
3 Przewodniczący WRS GiK 2019-01-16 2020-01-15
4 Członek Parlament SSPW z WRS GiK 2019-01-16 2020-01-15
5 Dysponent WRS GiK 2019-01-16 2020-01-15
6 Członek OC 2019-01-07 2019-04-22
7 Członek KS z WRS GiK 2018-01-29 2019-01-16
8 Członek WRS GiK 2018-01-11 2019-01-16