Maciej Gąsior
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Sekretarz SSPW 2020-01-18 trwa
2 Stowarzyszony WRS EiTI 2020-02-03 trwa
3 Członek KSSSPW 2020-01-23 trwa
4 Przewodniczący KS 2020-01-23 trwa
5 Dysponent KS 2020-01-23 trwa
6 Członek KS 2020-01-23 trwa
7 Stowarzyszony KS 2020-01-20 trwa
8 Członek Poczta SSPW 2020-01-15 trwa
9 Stowarzyszony Parlament SSPW 2018-11-28 trwa
10 Członek RODOz z SSPW 2018-12-22 trwa
11 Członek Strona SSPW 2019-07-11 trwa
12 Stowarzyszony WRS GiK 2020-01-28 2020-02-03
13 Pretendent KSSSPW z KS 2020-01-20 2020-01-23
14 Członek WKS EiTI 2018-03-13 2020-01-21
15 Członek WRS EiTI 2020-01-15 2020-01-21
16 Członek WRS EiTI 2019-01-16 2020-01-15
17 Członek KS z WRS EiTI 2019-01-17 2020-01-15
18 Członek KFG z WRS EiTI 2019-01-17 2020-01-15
19 Dysponent WRS EiTI 2019-01-17 2020-01-15
20 Członek Parlament SSPW z WRS EiTI 2019-01-16 2020-01-15
21 Członek OC 2018-11-26 2019-04-22
22 Członek KS z WRS EiTI 2018-02-01 2019-01-16
23 Członek WRS EiTI 2018-01-11 2019-01-16
24 Członek Parlament SSPW z WRS EiTI 2019-01-07 2019-01-16