Emilia Grabowska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Przewodniczący WRS BMiP 2020-01-15 trwa
2 Członek WRS BMiP 2020-01-15 trwa
3 Dysponent WRS BMiP 2020-01-15 trwa
4 Członek RODOz z SSPW 2020-02-05 trwa
5 Członek Parlament SSPW z WRS BMiP 2020-01-15 trwa
6 Członek KFG z WRS BMiP 2019-01-20 2020-01-15
7 Dysponent WRS BMiP 2019-01-20 2020-01-15
8 Członek Parlament SSPW z WRS BMiP 2019-04-09 2020-01-15
9 Członek WRS BMiP 2019-01-16 2020-01-15
10 Członek OC 2018-01-08 2019-04-22
11 Członek RODOz z SSPW 2019-03-11 2019-03-11
12 Członek WRS BMiP 2018-01-11 2019-01-16
13 Członek KFG z WRS BMiP 2018-03-19 2019-01-16
14 Dysponent WRS BMiP 2018-03-19 2019-01-16