Izabela Suplewska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek NC 2019-06-05 trwa
2 Członek WKK IP 2019-10-03 2020-02-12
3 Członek WKS IP 2019-07-20 2020-01-17
4 Członek WRS IP 2019-01-16 2020-01-15
5 Dysponent WRS IP 2019-09-11 2020-01-15
6 Członek Parlament SSPW z WRS IP 2019-09-11 2020-01-15
7 Przewodniczący WRS IP 2019-09-11 2020-01-15
8 Członek KD z WRS IP 2019-02-01 2019-10-29
9 Członek WKK IP 2019-02-06 2019-10-03
10 Członek WKK Rektorska 2019-04-24 2019-05-18
11 Członek OC 2018-02-27 2019-04-22
12 Członek RODOz z SSPW 2019-04-12 2019-04-12
13 Członek KKw z WKK IP 2018-03-19 2019-02-06
14 Przewodniczący WKK IP 2018-03-19 2019-02-06
15 Członek WKK IP 2018-03-19 2019-02-06
16 Członek WKK Obco 2018-06-17 2019-01-31
17 Członek WRS IP 2018-01-11 2019-01-16
18 Członek WKK Obco 2018-05-14 2018-05-28
19 Członek WKK Rektorska 2018-04-17 2018-05-15