Barbara Kominek
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek NC 2019-06-10 trwa
2 Stowarzyszony KD 2019-01-22 trwa
3 Członek RODOz z SSPW 2018-12-22 trwa
4 Stowarzyszony KFG 2019-02-07 trwa
5 Dysponent WRS MEiL 2019-01-16 2020-01-15
6 Członek WRS MEiL 2019-01-16 2020-01-15
7 Członek Parlament SSPW z WRS MEiL 2019-01-16 2020-01-15
8 Członek KSiT z WRS MEiL 2019-10-08 2020-01-15
9 Przewodniczący WRS MEiL 2019-01-16 2020-01-15
10 Członek OC 2018-12-12 2019-04-22
11 Dysponent WRS MEiL 2018-11-22 2019-01-16
12 Członek WRS MEiL 2018-01-11 2019-01-16
13 Członek KFG z WRS MEiL 2018-11-22 2019-01-16
14 Członek Parlament SSPW z WRS MEiL 2018-06-27 2019-01-16