Klaudia Pyrsz
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Stowarzyszony KZ 2019-02-06 trwa
2 Dysponent Biuro SSPW 2020-02-06 trwa
3 Administrator Wszystkiego SSPW 2020-01-15 trwa
4 Moderator Zawartości Strony KFG 2020-01-27 trwa
5 Członek eW 2020-01-27 trwa
6 Członek ZP SSPW 2020-01-23 trwa
7 Przewodniczący ZP SSPW 2020-01-23 trwa
8 Dysponent ŚI 2020-01-23 trwa
9 Członek KFG 2020-01-23 trwa
10 Dysponent KFG 2020-01-23 trwa
11 Przewodniczący KFG 2020-01-23 trwa
12 Dysponent KSSSPW 2020-01-23 trwa
13 Członek KSSSPW 2020-01-23 trwa
14 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2020-01-15 trwa
15 Członek RODOz z SSPW 2020-01-18 trwa
16 Członek WRS MiNI 2020-01-15 trwa
17 Stowarzyszony KFG 2019-12-07 trwa
18 Sekretarz SSPW 2020-01-18 trwa
19 Członek WKK MiNI 2019-01-25 2020-02-05
20 Pretendent KSSSPW z WRS MiNI 2020-01-21 2020-01-23
21 Pretendent KSSSPW z WRS MiNI 2020-01-21 2020-01-21
22 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2019-01-16 2020-01-15
23 Członek WRS MiNI 2019-01-16 2020-01-15
24 Przewodniczący WRS MiNI 2019-01-16 2020-01-15
25 Dysponent WRS MiNI 2019-01-16 2020-01-15
26 Członek WKK Rektorska 2019-05-29 2019-09-09
27 Członek WKK Rektorska 2019-04-24 2019-05-18
28 Członek OC 2018-11-16 2019-04-22
29 Członek RODOz z SSPW 2019-04-03 2019-04-03
30 Członek WKK MiNI 2018-02-10 2019-01-25
31 Członek WRS MiNI 2018-06-12 2019-01-16
32 Członek WKK Rektorska 2018-04-23 2018-05-15