Mateusz Tchórzewski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2020-02-05 trwa
2 Członek Parlament SSPW z WRS Arch. 2019-01-16 2020-01-15
3 Członek WRS Arch. 2019-01-16 2020-01-15
4 Członek RODOz z SSPW 2019-03-07 2019-03-07
5 Dysponent WRS Arch. 2018-01-28 2019-01-16
6 Członek WRS Arch. 2018-01-11 2019-01-16
7 Członek KFG z WRS Arch. 2018-01-28 2019-01-16