Kamil Kawa
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RM Babilon 2017-01-13 2017-10-09
2 Przewodniczący RM Babilon 2017-01-13 2017-10-09
3 Członek Parlament SSPW z RM Babilon 2017-01-13 2017-10-09
4 Dysponent RM Babilon 2017-01-13 2017-10-09
5 Członek KKw z RM Babilon 2017-01-16 2017-06-01
6 Członek RM Babilon 2016-01-21 2017-01-13
7 Przewodniczący RM Babilon 2016-10-09 2017-01-13
8 Członek Parlament SSPW z RM Babilon 2016-10-09 2017-01-13
9 Dysponent RM Babilon 2016-10-09 2017-01-13
10 Przewodniczący RM Babilon 2015-10-06 2016-01-21
11 Członek RM Babilon 2015-10-06 2016-01-21
12 Członek Parlament SSPW z RM Babilon 2015-10-06 2016-01-21
13 Dysponent RM Babilon 2015-10-06 2016-01-21
14 Członek RM Babilon 2015-01-21 2015-09-25
15 Przewodniczący RM Babilon 2015-04-10 2015-09-25
16 Członek Parlament SSPW z RM Babilon 2015-04-10 2015-09-25
17 Dysponent RM Babilon 2015-04-10 2015-09-25
18 Członek RM Babilon 2014-01-20 2015-01-17
19 Członek RM Babilon 2013-01-21 2014-01-20