Karol Zawistowski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 UKW SSPW 2012-06-06 2014-05-08
2 Członek UKW 2012-11-06 2014-05-08
3 Przewodniczący WKW SiMR 2011-11-07 2013-11-21