Marta Macheda
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek NC 2019-09-30 trwa
2 Członek RODOz z SSPW 2020-02-05 trwa
3 Przewodniczący WRS Arch. 2019-01-16 2020-01-15
4 Członek WRS Arch. 2019-01-16 2020-01-15
5 Dysponent WRS Arch. 2019-01-16 2020-01-15
6 Członek Parlament SSPW z WRS Arch. 2019-01-16 2020-01-15
7 Członek RODOz z SSPW 2019-02-24 2019-02-24
8 Członek KK z WRS Arch. 2018-01-28 2019-01-16
9 Członek WRS Arch. 2018-01-11 2019-01-16
10 Członek KK z WRS Arch. 2017-06-22 2018-01-21
11 Członek WRS Arch. 2017-05-30 2018-01-21