Martyna Hryniewicka
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Sekretarz SSPW 2020-01-18 trwa
2 Członek KSSSPW 2020-01-23 trwa
3 Przewodniczący KK 2020-01-23 trwa
4 Dysponent KK 2020-01-23 trwa
5 Członek KK 2020-01-23 trwa
6 Stowarzyszony WRS Chem. 2020-01-21 trwa
7 Członek RODOz z SSPW 2020-02-03 trwa
8 Stowarzyszony KK 2019-03-14 trwa
9 Członek NC 2019-06-18 trwa
10 Pretendent KSSSPW z WRS Chem. 2020-01-21 2020-01-23
11 Członek WRS Chem. 2019-01-16 2020-01-15
12 Przewodniczący WRS Chem. 2019-01-16 2020-01-15
13 Członek Parlament SSPW z WRS Chem. 2019-01-16 2020-01-15
14 Dysponent WRS Chem. 2019-01-16 2020-01-15
15 Członek KFG z WRS Chem. 2019-10-04 2020-01-15
16 Członek OC 2018-12-28 2019-04-22
17 Członek RODOz z SSPW 2019-03-04 2019-03-04
18 Członek KK z WRS Chem. 2018-01-27 2019-01-16
19 Członek WRS Chem. 2018-01-11 2019-01-16
20 Członek WRS Chem. 2017-03-01 2018-01-21
21 Członek KK z WRS Chem. 2017-03-12 2018-01-21