Jagoda Ciozda
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2018-01-06 2019-04-22
2 Członek WRS GiK 2018-01-11 2019-01-16
3 Dysponent WRS GiK 2018-01-11 2019-01-16
4 Członek Parlament SSPW z WRS GiK 2018-01-11 2019-01-16
5 Przewodniczący WRS GiK 2018-01-11 2019-01-16
6 Członek KZ z WRS GiK 2017-01-25 2018-01-21
7 Członek Parlament SSPW z WRS GiK 2017-10-12 2018-01-21
8 Członek WRS GiK 2017-01-13 2018-01-21