Kamil Kruszewski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Moderator Zawartości Strony WKK Płock 2019-07-16 trwa
2 Stowarzyszony Parlament SSPW 2020-01-16 trwa
3 Członek RM Wcześniak 2020-01-15 trwa
4 Członek RS KNEiS 2020-01-15 trwa
5 Członek Parlament SSPW z RS KNEiS 2020-01-15 trwa
6 Przewodniczący CRS 1970-01-01 trwa
7 Stowarzyszony KSiT 2018-04-05 trwa
8 Członek RODOz z SSPW 2019-01-20 trwa
9 Przewodniczący RS KNEiS 2020-01-15 trwa
10 Dysponent RS KNEiS 2020-01-15 trwa
11 Stowarzyszony KKw 2019-02-06 trwa
12 Członek KFG z RS KNEiS 2020-01-16 trwa
13 Stowarzyszony RM Ustronie 2019-04-09 trwa
14 Stowarzyszony RM Wcześniak 2019-04-28 trwa
15 Członek NC 2019-05-08 trwa
16 Stowarzyszony KS 2020-02-01 trwa
17 Przewodniczący WKK Płock 2019-07-16 2020-08-16
18 Członek WKK Płock 2019-06-26 2020-07-27
19 Sekretarz jednostki RS KNEiS 2019-04-11 2020-02-01
20 Członek RS KNEiS 2019-01-16 2020-01-15
21 Dysponent RS KNEiS 2019-01-16 2020-01-15
22 Członek KFG z RS KNEiS 2019-02-25 2020-01-15
23 Przewodniczący RS KNEiS 2019-01-16 2020-01-15
24 Członek Parlament SSPW z RS KNEiS 2019-01-16 2020-01-15
25 Członek WKK BM 2019-07-05 2019-07-16
26 Członek OC 2018-01-06 2019-04-22
27 Członek KFG 2018-01-25 2019-02-25
28 Członek KSSSPW 2018-01-15 2019-01-22
29 Członek RS KNEiS 2018-01-11 2019-01-16
30 Członek Parlament SSPW z RS KNEiS 2018-01-11 2019-01-16
31 Członek KS z RS KNEiS 2018-01-24 2019-01-16
32 Pretendent KSSSPW z RS KNEiS 2018-01-10 2018-01-25
33 Członek RS KNEiS 2017-01-13 2018-01-21
34 Członek KS z RS KNEiS 2017-01-30 2018-01-21