Katarzyna Kozyra
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek Parlament SSPW z WRS Fizyki 2020-01-15 trwa
2 Dysponent WRS Fizyki 2020-01-15 trwa
3 Przewodniczący WRS Fizyki 2020-01-15 trwa
4 Członek WRS Fizyki 2020-01-15 trwa
5 Członek RM Mikrus 2020-01-15 trwa
6 Członek WPS z WRS Fizyki 2017-02-08 trwa
7 Przewodniczący WRS Fizyki 2019-10-11 2020-01-15
8 Członek WRS Fizyki 2019-01-16 2020-01-15
9 Członek Parlament SSPW z WRS Fizyki 2019-10-11 2020-01-15
10 Dysponent WRS Fizyki 2019-10-11 2020-01-15
11 Członek Parlament SSPW z WRS Fizyki 2019-01-16 2020-01-15
12 Członek WKS Fiz. 2019-10-17 2019-10-17
13 Członek OC 2017-10-01 2019-04-22
14 Członek RODOz z SSPW 2019-04-07 2019-04-07
15 Członek KKw z KZ 2018-02-23 2019-02-27
16 Członek KZ z WRS Fizyki 2018-02-02 2019-01-16
17 Członek WRS Fizyki 2018-01-11 2019-01-16
18 Członek KIP z WRS Fizyki 2017-02-08 2018-01-21
19 Członek WRS Fizyki 2017-01-13 2018-01-21