Bartosz Orłowski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Stowarzyszony KD 2019-02-04 trwa
2 Członek Poczta SSPW 2019-08-14 trwa
3 Członek Parlament SSPW z WRS IM 2019-01-16 trwa
4 Członek Parlament SSPW z WRS IM 2019-06-28 trwa
5 Dysponent WRS IM 2019-06-28 trwa
6 Stowarzyszony KIP 2019-01-22 trwa
7 Członek WRS IM 2019-01-16 trwa
8 Członek RODOz z SSPW 2019-01-20 trwa
9 Stowarzyszony KFG 2018-06-08 trwa
10 Członek wikiSSPW 2018-03-19 trwa
11 Członek WPS z WRS IM 2017-01-21 trwa
12 Przewodniczący WRS IM 2019-06-28 trwa
13 Członek KDS z KS 2019-01-22 2020-02-23
14 Członek KSSSPW 2019-01-22 2020-02-23
15 Przewodniczący KS 2019-01-22 2020-02-23
16 Dysponent KS 2019-01-22 2020-02-23
17 Członek KS 2019-01-22 2020-02-23
18 Sekretarz SSPW 2019-02-05 2020-01-31
19 Pełnomocnik tymczasowy KZ 2019-05-12 2019-05-17
20 Pełnomocnik tymczasowy KZ 2019-05-12 2019-05-17
21 Członek OC 2018-01-03 2019-04-22
22 Stowarzyszony KS 2019-01-21 2019-01-24
23 Pretendent KSSSPW z KS 2019-01-21 2019-01-22
24 Członek KIP z KS 2018-02-20 2019-01-16
25 Członek WRS IM 2018-01-11 2019-01-16
26 Członek KS z WRS IM 2018-01-24 2019-01-16
27 Przewodniczący WRS IM 2018-01-11 2019-01-16
28 Członek Parlament SSPW z WRS IM 2018-01-11 2019-01-16
29 Dysponent WRS IM 2018-01-11 2019-01-16
30 Członek WKS IM 2017-01-21 2018-10-13
31 Członek WRS IM 2017-01-13 2018-01-21
32 Członek KS z WRS IM 2017-01-26 2018-01-21
33 Stowarzyszony WRS IM 2017-10-24 2018-01-12
34 Sekretarz jednostki WRS IM 2018-01-08 2018-01-08