Filip Jakubik
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2017-03-14 2019-04-22
2 Członek WRS IL 2018-01-11 2019-01-16
3 Członek Parlament SSPW z WRS IL 2018-01-11 2019-01-16
4 Członek KFG z WRS IL 2018-01-23 2019-01-16
5 Dysponent WRS IL 2018-01-23 2019-01-16
6 Członek WRS IL 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek KK z WRS IL 2017-01-13 2018-01-15