Karolina Gałczyńska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek wikiSSPW 2018-03-19 trwa
2 Członek WRS Elektr. 2019-01-16 trwa
3 Członek OC 2017-03-01 2019-04-22
4 Członek RODOz z SSPW 2019-03-12 2019-03-12
5 Członek WRS MEiL 2018-01-11 2018-09-22
6 Członek Parlament SSPW z WRS MEiL 2018-01-11 2018-06-27
7 Dysponent WRS MEiL 2018-01-11 2018-06-27
8 Przewodniczący WRS MEiL 2018-01-11 2018-06-27
9 Członek KIP z WRS MEiL 2017-01-16 2018-01-21
10 Członek WRS MEiL 2017-01-13 2018-01-21