Lidia Sługocka
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek Poczta SSPW 2019-09-05 trwa
2 Stowarzyszony KFG 2019-06-03 trwa
3 Członek KZ Translation 2019-02-27 trwa
4 Członek RODOz z SSPW 2019-01-23 trwa
5 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2020-02-16 2020-02-23
6 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2020-02-16 2020-02-23
7 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2020-02-16 2020-02-23
8 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2020-02-16 2020-02-23
9 Dysponent KZ 2019-01-22 2020-01-23
10 Członek KZ 2019-01-22 2020-01-23
11 Przewodniczący KZ 2019-01-22 2020-01-23
12 Członek KSSSPW 2019-01-22 2020-01-23
13 Członek Strona SSPW 2019-03-05 2020-01-19
14 Członek WRS MiNI 2019-01-16 2020-01-15
15 Członek OC 2017-06-26 2019-04-22
16 Pretendent KSSSPW z WRS MiNI 2019-01-21 2019-01-22
17 Dysponent WRS MiNI 2018-01-11 2019-01-16
18 Członek KZ z WRS MiNI 2018-02-21 2019-01-16
19 Przewodniczący WRS MiNI 2018-01-11 2019-01-16
20 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2018-01-11 2019-01-16
21 Członek WRS MiNI 2018-01-11 2019-01-16
22 Członek WKK MiNI 2017-02-24 2018-02-10
23 Członek KZ z WRS MiNI 2017-01-25 2018-01-21
24 Dysponent WRS MiNI 2017-06-28 2018-01-21
25 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2017-06-28 2018-01-21
26 Członek WRS MiNI 2017-01-13 2018-01-21
27 Przewodniczący WRS MiNI 2017-06-28 2018-01-21