Urszula Dancewicz
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Dysponent R.K.N. 2019-11-02 trwa
2 Członek KN "Stirling" 2020-01-09 trwa
3 Stowarzyszony RKN 2019-11-28 trwa
4 Sekretarz jednostki R.K.N. 2019-10-20 trwa
5 Członek KNTESTRKN03 2019-10-06 trwa
6 Administrator Wszystkiego SSPW 2019-05-07 trwa
7 Członek KNE 2017-11-22 trwa
8 Członek RODOz z SSPW 2019-01-24 trwa
9 Moderator Zawartości Strony RKN 2018-01-31 trwa
10 Członek RKN 1970-01-01 trwa
11 Członek KONIK 2018-04-26 trwa
12 Członek R.K.N. 2019-10-06 trwa
13 Członek RKN z KN "Stirling" 2020-01-09 trwa
14 Przewodniczący R.K.N. 2019-11-02 trwa
15 Członek Parlament SSPW z LO KNE 2019-01-22 2020-01-15
16 Członek KD z LO KNE 2019-11-29 2020-01-15
17 Członek LO KNE 2019-01-16 2020-01-15
18 Przewodniczący LO KNE 2019-01-16 2020-01-15
19 Dysponent LO KNE 2019-11-29 2020-01-15
20 Członek KFG z LO KNE 2019-11-29 2020-01-15
21 Członek RKN z KN "Stirling" 2020-01-09 2020-01-09
22 Członek RKN z KN "Stirling" 2020-01-09 2020-01-09
23 Członek KD z RKN 2018-11-30 2019-11-28
24 Członek KFG z RKN 2018-11-30 2019-11-28
25 Dysponent RKN 2018-11-30 2019-11-28
26 Członek RKN 2018-01-31 2019-11-28
27 Przewodniczący RKN 2018-11-30 2019-11-28
28 Dysponent R.K.N. 2019-10-06 2019-10-22
29 Przewodniczący R.K.N. 2019-10-06 2019-10-22
30 Dysponent R.K.N. 2019-01-04 2019-10-06
31 Przewodniczący R.K.N. 2019-09-12 2019-10-06
32 Członek R.K.N. 2018-07-10 2019-10-06
33 Członek KNTESTRKN03 2019-10-06 2019-10-06
34 Moderator Zawartości Strony R.K.N. 2018-07-26 2019-09-12
35 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2019-08-06 2019-08-09
36 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2019-08-06 2019-08-09
37 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2019-08-06 2019-08-09
38 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2019-08-06 2019-08-09
39 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2019-08-06 2019-08-09
40 Członek OC 2017-12-04 2019-04-22
41 Administrator Wszystkiego SSPW 2019-02-19 2019-03-01
42 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2019-02-08 2019-02-13
43 Pełnomocnik tymczasowy KFG 2019-02-08 2019-02-13
44 Sekretarz jednostki RKN 2018-11-10 2018-12-27
45 Członek RKN z KNE 2018-11-22 2018-12-01
46 Członek KD z RKN 2018-01-31 2018-11-30
47 Członek zarządu RKN 2018-01-31 2018-11-30
48 Dysponent R.K.N. 2018-08-15 2018-08-23
49 Przewodniczący R.K.N. 2018-08-15 2018-08-23
50 Członek KONIK z R.K.N. 2018-07-28 2018-08-21
51 Pełnomocnik tymczasowy R.K.N. 2018-07-10 2018-07-11
52 Pełnomocnik tymczasowy R.K.N. 2018-07-10 2018-07-11
53 Członek RKN z KNE 2017-11-22 2018-01-31