Natalia Koc
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2018-12-22 trwa
2 Stowarzyszony KSiT 2018-01-18 trwa
3 Stowarzyszony WRS SiMR 2019-01-23 trwa
4 Członek OC 2017-03-13 2019-04-22
5 Członek WRS AiNS 2018-01-11 2019-01-16
6 Członek KSiT z WRS AiNS 2018-10-08 2019-01-16
7 Dysponent WRS AiNS 2018-01-11 2019-01-16
8 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2018-01-11 2019-01-16
9 Przewodniczący WRS AiNS 2018-01-11 2019-01-16
10 Członek WRS AiNS 2017-01-13 2018-01-21
11 Członek KSiT z WRS AiNS 2017-02-08 2018-01-18
12 Członek KIP z WRS AiNS 2017-02-08 2017-02-08
13 Członek KSiT z WRS AiNS 2017-02-02 2017-02-08
14 Członek KK z WRS AiNS 2017-02-02 2017-02-02
15 Członek KSiT z WRS AiNS 2017-01-16 2017-02-02