Izabela Fijałkowska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek Geoida 2017-10-30 trwa
2 Moderator Zawartości Strony Geoida 2018-02-25 trwa
3 Przewodniczący Geoida 2018-03-12 trwa
4 Dysponent Geoida 2018-03-12 trwa
5 Członek RODOz z SSPW 2019-03-01 trwa
6 Członek Parlament SSPW z LO Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW "Geoida" 2019-01-22 2020-01-15
7 Przewodniczący LO Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW "Geoida" 2019-01-16 2020-01-15
8 Członek LO Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW "Geoida" 2019-01-16 2020-01-15
9 Członek OC 2019-01-28 2019-04-22
10 Członek LO Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW "Geoida" 2018-01-11 2019-01-16
11 Członek Parlament SSPW z LO Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW "Geoida" 2018-03-09 2019-01-16