Mateusz Kowalski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RS KNEiS 2019-01-16 trwa
2 Przewodniczący RS KNEiS 2018-01-11 2019-01-16
3 Członek RS KNEiS 2018-01-11 2019-01-16
4 Dysponent RS KNEiS 2018-01-11 2019-01-16
5 Członek Parlament SSPW z RS KNEiS 2018-01-11 2019-01-16
6 Członek RS KNEiS 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek KIP z RS KNEiS 2017-02-21 2018-01-19
8 Członek KK z RS KNEiS 2017-01-30 2017-02-21
9 Członek RS KNEiS 2016-01-21 2017-01-13
10 Członek KIP z RS KNEiS 2016-03-04 2017-01-13