Jan Kacperczyk
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2019-04-01 trwa
2 Członek MiM z WRS MiNI 2016-06-11 2020-01-16
3 Członek WRS MiNI 2020-01-15 2020-01-16
4 Członek WRS MiNI 2019-01-16 2020-01-15
5 Członek KA 2017-11-03 2019-06-05
6 Członek OC 2017-11-03 2019-04-22
7 Członek RODOz z SSPW 2019-04-01 2019-04-01
8 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2018-01-11 2019-01-16
9 Członek WRS MiNI 2018-01-11 2019-01-16
10 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2017-01-13 2018-01-21
11 Członek WRS MiNI 2017-01-13 2018-01-21
12 Członek WRS MiNI 2016-05-30 2017-01-13