Rafał Pater
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2019-03-26 trwa
2 Członek WRS IChiP 2019-01-16 2020-01-15
3 Członek Parlament SSPW z WRS IChiP 2019-01-16 2020-01-15
4 Członek OC 2017-11-06 2019-04-22
5 Członek RODOz z SSPW 2019-03-09 2019-03-09
6 Członek WRS IChiP 2018-01-11 2019-01-16
7 Członek Parlament SSPW z WRS IChiP 2018-01-11 2019-01-16
8 Członek KD z WRS IChiP 2017-01-19 2018-01-21
9 Członek WRS IChiP 2017-01-13 2018-01-21
10 Członek KD z WRS IChiP 2016-04-21 2017-01-13
11 Członek WRS IChiP 2016-02-29 2017-01-13