Karolina Gerej
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek KSSSPW 2019-01-22 trwa
2 Przewodniczący KK 2019-01-22 trwa
3 Członek RODOz z SSPW 2019-01-20 trwa
4 Dysponent KK 2019-01-22 trwa
5 Członek KK 2019-01-22 trwa
6 Członek WKS IP 2017-07-28 2019-07-20
7 Pełnomocnik tymczasowy KSiT 2019-07-08 2019-07-12
8 Pełnomocnik tymczasowy KSiT 2019-07-08 2019-07-12
9 Członek OC 2018-01-08 2019-04-22
10 Członek WRS IP 2019-01-16 2019-03-28
11 Pretendent KSSSPW z WRS IP 2019-01-18 2019-01-22
12 Dysponent KK 2018-01-15 2019-01-22
13 Członek KK 2018-01-15 2019-01-22
14 Przewodniczący KK 2018-01-15 2019-01-22
15 Członek KSSSPW 2018-01-15 2019-01-22
16 Dysponent WRS IP 2018-11-14 2019-01-16
17 Członek KFG z WRS IP 2018-11-14 2019-01-16
18 Członek WRS IP 2018-01-11 2019-01-16
19 Pełnomocnik tymczasowy KSiT 2018-09-10 2018-09-26
20 Pełnomocnik tymczasowy KSiT 2018-09-10 2018-09-26
21 Dysponent WRS IP 2018-01-11 2018-04-10
22 Członek Parlament SSPW z WRS IP 2018-01-11 2018-04-10
23 Przewodniczący WRS IP 2018-01-11 2018-04-10
24 Pretendent KSSSPW z WRS IP 2018-01-10 2018-01-25
25 Dysponent WRS IP 2017-01-20 2018-01-21
26 Przewodniczący WRS IP 2017-01-20 2018-01-21
27 Członek Parlament SSPW z WRS IP 2017-01-20 2018-01-21
28 Członek WRS IP 2017-01-13 2018-01-21
29 Członek WKS IP 2016-03-02 2017-01-20
30 Członek Parlament SSPW z WRS IP 2017-01-13 2017-01-20
31 Członek KK z WRS IP 2016-02-29 2017-01-13
32 Członek WRS IP 2016-01-21 2017-01-13