Karol Talarek
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek WKK MiNI 2017-02-24 2018-02-10
2 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2017-01-13 2018-01-21
3 Dysponent WRS MiNI 2017-01-13 2018-01-21
4 Członek WRS MiNI 2017-01-13 2018-01-21
5 Przewodniczący WRS MiNI 2017-01-13 2017-06-16
6 Członek KK z WRS MiNI 2016-03-01 2017-01-13
7 Członek WRS MiNI 2016-02-29 2017-01-13