Łukasz Jurgielewicz
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek KFG z WRS IM 2017-02-06 2018-01-21
2 Członek WRS IM 2017-01-13 2018-01-21
3 Dysponent WRS IM 2017-02-06 2018-01-21
4 Członek Parlament SSPW z WRS IM 2017-01-13 2018-01-21
5 Dysponent WRS IM 2017-01-26 2017-02-06
6 Członek KFG z WRS IM 2017-01-26 2017-02-06
7 Członek WRS IM 2016-01-21 2017-01-13
8 Członek KZ z WRS IM 2016-03-01 2017-01-13