Kinga Kalisz
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Moderator Zawartości Strony KS 2018-01-31 trwa
2 Członek RODOz z SSPW 2018-12-12 trwa
3 Członek OC 2016-11-20 2019-04-22
4 Członek KDS z KS 2018-01-15 2019-01-22
5 Dysponent KS 2018-01-15 2019-01-22
6 Członek KS 2018-01-15 2019-01-22
7 Przewodniczący KS 2018-01-15 2019-01-22
8 Członek KSSSPW 2018-01-15 2019-01-22
9 Członek Parlament SSPW z WRS Zarządzania 2018-01-11 2019-01-16
10 Członek WRS Zarządzania 2018-01-11 2019-01-16
11 Pretendent KSSSPW z WRS Zarządzania 2018-01-12 2018-01-25
12 Członek WRS Zarządzania 2017-01-13 2018-01-21
13 Członek Parlament SSPW z WRS Zarządzania 2017-10-03 2018-01-21
14 Członek KS z WRS Zarządzania 2017-01-23 2018-01-15
15 Pretendent KSSSPW z WRS Zarządzania 2018-01-12 2018-01-12
16 Członek WKS Zarz. 2016-03-21 2017-10-06
17 Członek KD z WRS Zarządzania 2016-03-21 2017-01-13
18 Członek KS z WRS Zarządzania 2016-02-29 2017-01-13
19 Członek WRS Zarządzania 2016-01-21 2017-01-13