Justyna Marzec
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Sekretarz jednostki RM Babilon 2018-01-16 trwa
2 Stowarzyszony Parlament SSPW 2017-04-28 trwa
3 Członek OC 2017-04-28 2019-04-22
4 Członek WKK IL 2018-01-23 2019-01-25
5 Członek WKS IL 2018-01-15 2019-01-23
6 Dysponent RM Babilon 2018-09-27 2019-01-16
7 Członek RM Babilon 2018-01-11 2019-01-16
8 Przewodniczący RM Babilon 2018-09-27 2019-01-16
9 Członek Parlament SSPW z RM Babilon 2018-09-27 2019-01-16
10 Członek KN IK 2018-01-28 2018-12-04
11 Członek KKw z KZ 2017-02-27 2018-02-23
12 Członek RKN z KN IK 2018-01-28 2018-01-31
13 Członek WRS IL 2018-01-11 2018-01-31
14 Członek WKK IL 2017-01-13 2018-01-23
15 Sekretarz jednostki WRS IL 2018-01-12 2018-01-12
16 Sekretarz jednostki WRS IL 2017-01-13 2018-01-12
17 Członek KZ z WRS IL 2017-01-13 2018-01-11
18 Członek WRS IL 2017-01-13 2018-01-11
19 Członek WRS IL 2016-10-17 2017-01-13
20 Członek Sąd Koleżeński 2016-01-12 2017-01-13