Maciej Wiśniewski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Moderator Zawartości Strony WRS BMiP 2016-10-28 2018-03-05
2 Członek WRS BMiP 2017-01-13 2018-01-21
3 Członek Parlament SSPW z WRS BMiP 2017-01-13 2018-01-21
4 Przewodniczący WRS BMiP 2017-01-13 2018-01-21
5 Dysponent WRS BMiP 2017-01-13 2018-01-21
6 Członek Parlament SSPW z WRS BMiP 2016-06-28 2017-01-13
7 Członek KS z WRS BMiP 2016-02-29 2017-01-13
8 Przewodniczący WRS BMiP 2016-06-28 2017-01-13
9 Członek WRS BMiP 2016-01-21 2017-01-13
10 Dysponent WRS BMiP 2016-06-28 2017-01-13
11 Moderator Zawartości Strony WRS BMiP 2016-10-28 2016-10-28