Przemysław Grenda
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek m.K.F.G. 2019-07-26 trwa
2 Członek RODOz z SSPW 2019-01-20 trwa
3 Stowarzyszony WRS Mchtr 2019-01-20 trwa
4 OWP KFG 2019-07-26 2021-01-23
5 Przewodniczący m.K.F.G. 2019-07-17 2020-08-17
6 Moderator Zawartości Strony Mainframe 2019-03-15 2020-04-15
7 Moderator Zawartości Strony eW 2019-02-03 2020-03-06
8 Przewodniczący CRS 2019-01-22 2020-02-23
9 Członek KFG 2019-01-22 2020-02-23
10 Członek KSSSPW 2019-01-22 2020-02-23
11 Dysponent Mały KFG 2019-01-22 2020-02-23
12 Członek eW 2019-02-26 2020-01-30
13 Moderator Zawartości Strony m.K.F.G. 2019-07-16 2019-07-17
14 Członek OC 2017-03-13 2019-04-22
15 Przewodniczący Administracyjnych z WRS Mchtr 2018-02-21 2019-03-25
16 Pretendent KSSSPW z WRS Mchtr 2019-01-20 2019-01-22
17 Pretendent KSSSPW z WRS Mchtr 2019-01-20 2019-01-20
18 Pretendent KSSSPW z WRS Mchtr 2019-01-20 2019-01-20
19 Członek KIP z KFG 2018-02-23 2019-01-16
20 Dysponent WRS Mchtr 2018-01-23 2019-01-16
21 Członek KFG z WRS Mchtr 2018-01-23 2019-01-16
22 Członek Parlament SSPW z WRS Mchtr 2018-01-11 2019-01-16
23 Członek WRS Mchtr 2018-01-11 2019-01-16
24 Członek WRS Mchtr 2017-01-13 2018-01-21
25 Członek KIP z WRS Mchtr 2017-02-10 2018-01-19
26 Pełnomocnik tymczasowy WRS Mchtr 2017-11-04 2018-01-17